Вебінар по програмі Leon Serwis H2O (відео)
Програма Leon Serwis H2O для проектування систем водопостачання створена компанією SANKOM за замовленням «Леон Сервіс Плюс».
Програма Leon Serwis H2O для проектування систем водопостачання була створена компанією SANKOM за замовленням «Леон Сервіс Плюс».
Крім створення наочних схем обладнання та планів, програма Leon Serwis H2O виконує гідравлічні й теплові розрахунки систем. Програма також визначає швидкість руху води або теплоносія в трубопроводах, розраховує необхідний діаметр трубопроводів і підбирає специфікацію запірної арматури, труб і фітингів. За допомогою програми Leon Serwis H2O можна робити розрахунки не лише гарячої, холодної води, циркуляції, а також робити схеми каналізаційних систем.
