Подорож на виробництво KAN
Кращі клієнти компанії «Леон Сервіс Плюс» побували в ознайомлювальній подорожі на виробництво KAN.
Відомо, що компанія КАN велику увагу приділяє якості своєї продукції. У цьому особисто переконалися співробітники і кращі клієнти компанії «Леон Сервіс Плюс», які побували в ознайомлювальній подорожі на виробництво KAN в Польщі. У ході поїздки вони також відвідали музей компанії.

Насиченою була і культурна програма: музей ікон в місті Білосток, тихі і затишні кафе, вулиці і площі Варшави, палаци та храми Польщі, стадіон, побудований спеціально для «Євро 2012» залишили незабутнє враження.
KAN-therm - це повна інсталяційна система, яку створюють самі передові рішення в області санітарного, опалювального, а також технологічного обладнання. Виробництво, дистрибуція і продаж елементів системи KAN-therm базується на строгому контролі якості відповідно до норм ISO 9001:2008. Дистрибуційна мережа KAN-therm охоплює всю Європу, більшу частину Азії і навіть Африки.
Ми впевнені, що 2013 рік буде вдалим і принесе взаємну вигоду всім клієнтам, що працюють з продукцією KAN.
